Deseti takmičarski dani su ispred klubova Srpske fudbalske lige grupa “Vojvodina”.

Srpska liga VOJVODINA – 10. kolo
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Hajduk 1912” (Kula)
13. 10. 2018. (subota) – 15:00 Novi Sad
Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Mladost” (Bački Jarak)
13. 10. 2018. (subota) – 15:00 Zrenjanin
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Radnički” (Nova Pazova)
13. 10. 2018. (subota) – 15:00 Novi Banovci
Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK “Cement” (Beočin) FK “Bačka 1901” (Subotica)
13. 10. 2018. (subota) – 15:00 Beočin
Delegat Turi Stevan
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK “Vršac” (Vršac) FK “Srbobran” (Srbobran)
13. 10. 2018. (subota) – 15:00 Vršac
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Šibul Ivan
FK “Kabel” (Novi Sad) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
14. 10. 2018. (nedelja) – 10:00 Novi Sad
Delegat Perović Predrag
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Ranisavić Saša
Posmatrač Zavišin Srđan
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
14. 10. 2018. (nedelja) – 15:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Četvrti sudija Belić Dušan
FK “Borac” (Sakule) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
14. 10. 2018. (nedelja) – 15:00 Sakule
Delegat – posmatrač Santrač Dejan
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Matić Nemanja
FK “Železničar” (Pančevo) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
14. 10. 2018. (nedelja) – 15:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Jeknić Stefan

Ostavite odgovor