Posle druge i poslednje radne srede vojvođanski fudbalski trećeligaši će ponovo na terene širom pokrajine.

Srpska liga VOJVODINA – 12. kolo
FK “Srbobran” (Srbobran) FK “Mladost” (Bački Jarak)
20. 10. 2018. (subota) – 15:00 Srbobran
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Janjuš Predrag
FK “Cement” (Beočin) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
20. 10. 2018. (subota) – 15:00 Beočin
Delegat Petrović Dragan
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Janković Luka
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Milin Jovica
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
20. 10. 2018. (subota) – 15:00 Novi Banovci
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Četvrti sudija Džombić Nikola
OFK “Vršac” (Vršac) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
20. 10. 2018. (subota) – 15:00 Vršac
Delegat Kurjakov Milorad
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Jeknić Stefan
Posmatrač Medaković Goran
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
20. 10. 2018. (subota) – 15:00 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Nikolić Danilo
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK “Kabel” (Novi Sad) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
21. 10. 2018. (nedelja) – 10:00 Novi Sad
Delegat Adamović Marko
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Bačka 1901” (Subotica)
21. 10. 2018. (nedelja) – 15:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Zavišin Srđan
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Radnički” (Nova Pazova)
21. 10. 2018. (nedelja) – 15:00 Pančevo
Delegat Umićević Radovan
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Četvrti sudija Bikić Nikola
Posmatrač Milošević Dragan
FK “Borac” (Sakule) FK “Hajduk 1912” (Kula)
21. 10. 2018. (nedelja) – 15:00 Sakule
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Kedža Stefan

Ostavite odgovor