Srpska fudbalska liga grupa “Vojvodina” od prvog proletnog kola će startovati u okrnjenom sastavu.

Fudbalski klub “Srbobran” je odustao od daljnjeg takmičenja među vojvođanskim trećeligašima.

Srpska liga VOJVODINA – 18. kolo
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Mladost” (Bački Jarak)
09. 03. 2019. (subota) – 14:30 Prigrevica
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
09. 03. 2019. (subota) – 14:30 Nova Pazova
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Vršac” (Vršac)
09. 03. 2019. (subota) – 14:30 Subotica
Delegat Umićević Radovan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Nikolić Danilo
Posmatrač Leković Goran
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
09. 03. 2019. (subota) – 14:30 Sremska Mitrovica
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Subotić Uroš
FK “Cement” (Beočin) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
09. 03. 2019. (subota) – 14:30 Beočin
Delegat Dukić Ozren
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Kiš-Čepegi Robert
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
09. 03. 2019. (subota) – 14:30 Novi Sad
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Četvrti sudija Đumić David
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Železničar” (Pančevo)
10. 03. 2019. (nedelja) – 14:30 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Četvrti sudija Belić Dušan
FK “Borac” (Sakule) FK “Kabel” (Novi Sad)
10. 03. 2019. (nedelja) – 14:30 Sakule
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
FK “Hajduk 1912” (Kula) SLOBODAN

Ostavite odgovor