Posle dosta neočekivanih rezultata među vojvođanskim fudbalskim trećeligašima u vikendu pred nama se nastavlja vrlo zanimljivo takmičenje.

Za te mečeve su delegirana sledeća službena lica.

Srpska liga VOJVODINA – 20. kolo
FK “Cement” (Beočin) FK “Kabel” (Novi Sad)
23. 03. 2019. (subota) – 15:00 Beočin
Delegat Vavan Dragan
Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Milin Jovica
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Železničar” (Pančevo)
23. 03. 2019. (subota) – 15:00 Novi Banovci
Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Kalafat Dino
FK “Borac” (Sakule) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
24. 03. 2019. (nedelja) – 15:00 Sakule
Delegat – posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Jeknić Stefan
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Vršac” (Vršac)
24. 03. 2019. (nedelja) – 15:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Repček Ivan
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) SLOBODAN
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Mladost” (Bački Jarak)
23. 03. 2019. (subota) – 15:00 Subotica
Delegat Braun Robert
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Zavišin Srđan
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
23. 03. 2019. (subota) – 15:00 Kula
Delegat Turi Stevan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
23. 03. 2019. (subota) – 15:00 Prigrevica
Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Janković Miloš
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Radnički” (Nova Pazova)
23. 03. 2019. (subota) – 15:00 Sremska Mitrovica
Delegat Rudić Spasoje
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Ranisavić Saša
Posmatrač Krakanović Milan

Ostavite odgovor