Erdevik, Stadion Sloge; Gledalaca 500; Sudija: Meničanin (Vrdnik); Strelci: Кobiljski u 4. i 55. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Cvijić, Vučetić, Đurkić, Považan (Sloga); Trebovac, Pršić, Radovanović, Mijailović, Кovačić (Podrinje).

Sloga: Petrović 7, Vučetić 7, Đurkić 7, Vuković 8, Domčić 7, Bojić 7 (Smiljanić 7) Považan 8 (Đurković-), Stojšić 7, Ristić 8 (Bojanić-), Кobiljski 9, Cvijić 8.

Podrinje: Relić 7, Teodorović 6 (Pršić 7), Radovanović 6, Rogo 7 (Pavlović -), Živković 7, Mijailović 7, Arsenović 6, Vladisavljević 6 (Кovačić 7), Pantić 7, Tomić 7, Trebovac 7.
Igrač utakmice: Кobiljski (Sloga)

Lepa i otvorena utakmica dva raspoložena rivala koju je svojim nesigurnim odlukama kvario sudija Meničanin. Na njegovu sreću, nije direktno uticao na konačni ishod.

Obe ekipe su krenule otvoreno i bez mnogo kalkulisanja.Prvu priliku imali su igrači Podrinja. Nakon izvedenog kornera Tomić glavom pogađa prečku. U nastavku akcije usledila je kontra igrača Sloge. Stojšić je nesebično uposlio Кobiljskog koji postiže vodeđi pogodak za Erdevičane u 4. minutu. Nakon vodećeg gola domaćih, igrači Podrinja su imali blagu inicijativu. U 6. minutu su napravili vrlo neugodnu kontru a u 15. minutu Vladisavljević je promašio gotovo nemoguće. Takođe, Živković je bio stalna pretnja za odbranu Sloge.

Nakon početne inicijative gosta, Erdevičani su preuzeli dominaciju na terenu. Stvorili su nekoliko izglednih prilika. Redom su, za malo, neprecizni bili Cvijić, Považan, Кobiljski. U 27. Relić maestralno zaustavlja šut Považana sa 3. metra.

Drugo poluvreme počelo je izvanrednim pokušajem Stojšića iz slobodnog udarca. Već savladanog Relića spasila je stativa. U 55. minutu prekid je izveo Smiljanić. Ubacio je loptu u protivnički kazneni prostor a a pravom mestu se našao Кobiljski koji glavom pogađa nebranjeni deo mreže golmana Relića za 2:0. U 81. minutu Pantić je volšebno izbacio loptu sa gol linije i tako sprečio Považana da se upiše u listu strelaca. Na kraju, zaslužena pobeda domaćih u utakmici u kojoj je ispunjeno gledalište imalo šta da vidi.