Fudbalski klubovi Prve lige Srbije nastavljaju da igraju po ubrzanom ritmu ovog proleća. U sredu će ponovo na terene.

Za te utakmice su određena i službena lica.

PRVA LIGA 29.kolo SREDA 15 – 18 časova
Bečej 1918 – Novi Pazar TSC – Bežanija
Sreda, 27.03.2019 15:00 – Bečej – Sreda, 27.03.2019 15:00 – Senta –
Delegat – Sp. radnik: TOMIĆ Dušan Delegat – Sp. radnik: BABIĆ Ratomir
Glavni sudija: RŽIĆ Uroš Glavni sudija: ILIĆ Pavle
Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak Drugi pomoćni sudija: TUBIĆ Njegoš
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Posmatrač: VUJOVIĆ Majo Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša
Super kontrola: Super kontrola:
Teleoptik – Borac Javor – Zlatibor
Sreda, 27.03.2019 15:00 – Zemun – SC Teleoptik Sreda, 27.03.2019 15:00 – Ivanjica –
Delegat – Sp. radnik: PANAJOTOVIČ Vidojko Delegat – Sp. radnik: STOJANOVIĆ Miroslav
Glavni sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Glavni sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan Prvi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan
Četvrti sudija: TOMIĆ Pavle Četvrti sudija: IVKOVIĆ Marko
Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko
Super kontrola: Super kontrola:
OFK Žarkovo – Budućnost Trajal – Radnički 1923
Sreda, 27.03.2019 15:00 – Beograd-Žarkovo – Sreda, 27.03.2019 15:00 – Kruševac –
Delegat – Sp. radnik: MLADENOVIĆ Vladan Delegat – Sp. radnik: STEVOVIĆ Radenko
Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Prvi pomoćni sudija: MILOSAVLJEVIĆ Nikola Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar Drugi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš
Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe Četvrti sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Posmatrač: KRSTIĆ Dragan Posmatrač: ČETNIK Stevan
Super kontrola: Super kontrola:
Metalac – Sinđelić Sloboda – Inđija
Sreda, 27.03.2019 17:00 – Gornji Milanovac – Sreda, 27.03.2019 18:00 – Užice –
Delegat – Sp. radnik: MILOJEVIĆ Dragan Delegat – Sp. radnik: JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola Glavni sudija: MATIĆ David
Prvi pomoćni sudija: RIJAVEC Nikola Prvi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: LOVRE Ilija Drugi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: SIMIĆ Mirko Posmatrač: MRKIĆ Ivan
Super kontrola: Super kontrola:

Ostavite odgovor