Dvadeset i prvi takmičarski dani su ispred vojvođanskih fudbalskih trećeligaša. Derbi začelja se igra u Čelarevu. 

Srpska liga VOJVODINA – 21. kolo
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
30. 03. 2019. (subota) – 15:30 Zrenjanin
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Šibul Ivan
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
30. 03. 2019. (subota) – 15:30 Nova Pazova
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Petrović Dejan
Posmatrač Kiš-Čepegi Robert
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Bačka 1901” (Subotica)
30. 03. 2019. (subota) – 15:30 Čelarevo
Delegat – posmatrač Leković Goran
Sudija Matić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Petrović Nikola
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Cement” (Beočin)
30. 03. 2019. (subota) – 15:30 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
30. 03. 2019. (subota) – 15:30 Bački Jarak
Delegat Novaković Goran
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Vršac” (Vršac) FK “Borac” (Sakule)
30. 03. 2019. (subota) – 15:30 Vršac
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Pančić Dušan
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Hajduk 1912” (Kula)
30. 03. 2019. (subota) – 15:30 Pančevo
Delegat Umićević Radovan
Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Milošević Dragan
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Kabel” (Novi Sad)
31. 03. 2019. (nedelja) – 15:30 Pančevo
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK “Dunav” (Stari Banovci) SLOBODAN

Ostavite odgovor