Prva radna sreda je ispred vojvođanskih trećeligaških fudbalskih klubova. Biće to utakmice 22.kola.
Za te utakmice su određena i službena lica:

Srpska liga VOJVODINA – 22. kolo
FK “Cement” (Beočin) FK “Železničar” (Pančevo)
03. 04. 2019. (sreda) – 16:00 Beočin
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Belić Dušan
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
03. 04. 2019. (sreda) – 16:00 Prigrevica
Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
03. 04. 2019. (sreda) – 16:00 Novi Sad
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Simić Dragan
FK “Kabel” (Novi Sad) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
03. 04. 2019. (sreda) – 16:00 Novi Sad
Delegat – posmatrač Zavišin Srđan
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Vršac” (Vršac)
03. 04. 2019. (sreda) – 16:00 Novi Banovci
Delegat Bakić Hasib
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Radnički” (Nova Pazova)
03. 04. 2019. (sreda) – 16:00 Kula
Delegat Adamović Marko
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Četvrti sudija Nikolić Danilo
Posmatrač Korajlija Milan
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Mladost” (Bački Jarak)
03. 04. 2019. (sreda) – 16:00 Stari Banovci
Delegat Kurjakov Milorad
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Nestorov Ljubomir
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
03. 04. 2019. (sreda) – 16:00 Subotica
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Ćirić Nemanja
FK “Borac” (Sakule) SLOBODAN

Ostavite odgovor