Jedna od zanimljivijih utakmica 23.kola Srpske fudbalske lige grupa “Vojvodina” će se odigrati u Sremskoj mitrovici.

Srpska liga VOJVODINA – 23. kolo
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Hajduk 1912” (Kula)
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Matić Nemanja
FK “Vršac” (Vršac) FK “Kabel” (Novi Sad)
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 Pavliš
Delegat Vavan Dragan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Janković Luka
Četvrti sudija Petrović Dejan
Posmatrač Šibul Ivan
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Železničar” (Pančevo)
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 Zrenjanin
Delegat Dukić Ozren
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Rodean Marijan
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Cement” (Beočin)
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 Prigrevica
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Ćirić Nemanja
FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Borac” (Sakule)
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 Bački Jarak
Delegat Petrović Dragan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Bačka 1901” (Subotica)
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 Nova Pazova
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Nikolić Danilo
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Šćepanović Bojana
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Dunav” (Stari Banovci)
06. 04. 2019. (subota) – 16:00 Čelarevo
Delegat Braun Robert
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Kedža Stefan
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Omladinac” (Novi Banovci) SLOBODAN

Ostavite odgovor