Inđija - Crvena Zvezda, foto: Anđelko Belić, Sportin

Inđija. Gradski stadion, gledalaca oko 100. Sudija: David Matić – Novi Sad, pomoćnici: Svetlana Bilić – Ruma i Dragan Peranović – Šajkaš. Strelci: Kupusović 19′, Stojanović 28′, Novaković 28′, Velikić 37′, 48′ i Ajdinović 49′ – Crvena Zvezda. Žuti karton: Milinović 86′ – Inđija.

Inđija: Lazić, Bobar, Tepavčević, Petar Mrđa (K) (Puzić 50′), Cvijanović, Dubajić (Rosić 46′), Živković (Rukavina 61′), Avramović (Zeljković 46′), Milinković, Panjak, Aleksa Mrđa (Marinković 46′).

Crvena Zvezda: Gordić, Milisavljević, Stajić, Adžibaba (Savić 59′), Milikić, Erakvić (K), Odada (Ajdinović 33′), Stojanović (Baić 59′), Kupusović, Novaković (Dedijer 69′), Velikić (Đorđević 69′).

Školski primer „kako sam sebe pobediti“ je viđen na utakmici Omladinske lige Srbije u Inđiji.

Već na zagrevanju je bilo vidno da omladisnki sastav inđijskog prvoligaša neodiše samopouzdanjem, a i kako bi. Gost je bio oličenje za respekt, zvanični šampion iz prošle sezone i lider takmičenja, Crvena Zvezda.

Kako tako domaći tim se dobro držao do 19.minuta. Čak je i najbolji pojedinac u zeleno belom dresu David Panjak imao priliku za gol, ali je pod pritiskom i prekršajem šutirao iskosa bez opasnosti po gol Miloša Gordića. Potom od tog već pomenutog minuta poklon golovi za crveno bele. Greške u zadnjoj liniji obilato koriste gosti koji za 20.minuta igre postižu četiri gola, a u 28′ dva.

Da i drugo poluvreme ne bude različito od prvog su se potrudili zeleno beli, te nove propuste znalački koriste gosti u samo dva minuta nastavka, te u 48′ i 49′ postavljaju konačnih 0: 6.

No nije naravno sve bilo u greškama domaćina, kvalitet igre, pokrivanje rivalskih akcija su bile te aktivnosti gosta koji su i doprineli više nego zasluženoj pobedi Crvene zvezde.

Opstanak za „fenjeraša“ je sada savim daleka i teška misija.