Srpski fudbalski prvoligaši će u sredu odigrati utakmice drugog kola doigravanja. Najznačajniji meč je Javor – Inđija.

Prva liga Srbije play off 32.kolo SREDA
Metalac – Bežanija
Sinđelić – Radnički 1923
Sreda, 10.04.2019 16:00 – Gornji Milanovac Sreda, 10.04.2019 16:00 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: VUJOVIĆ Ljubiša Delegat – Sp. radnik: BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe Glavni sudija: MATIĆ David
Prvi pomoćni sudija: VLADIĆ Aleksandar Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola Četvrti sudija: TOMIĆ Pavle
Posmatrač: SIMIĆ Mirko Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko
Zlatibor – TSC
Javor – Inđija
Sreda, 10.04.2019 16:00 – Čajetina Sreda, 10.04.2019 18:00 – Ivanjica
Delegat – Sp. radnik: KARASI Stanislav Delegat – Sp. radnik: BRANEŽAC Saša
Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: MITIĆ Milan Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav Posmatrač: MRKIĆ Ivan
Prva liga Srbije play out 32.kolo SREDA
Novi Pazar – Trajal
Teleoptik – Budućnost
Sreda, 10.04.2019 16:00 – Novi Pazar Sreda, 10.04.2019 16:00 – Zemun
Delegat – Sp. radnik: OBRADOVIĆ Goran Delegat – Sp. radnik: KOVAČEVIĆ Ljubomir
Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko Glavni sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Boško
Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan Drugi pomoćni sudija: CVETKOVIĆ Ivan
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko Četvrti sudija: DELIBAŠIĆ Marko
Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko Posmatrač: SANTRAČ Dejan
Borac – OFK Žarkovo
Sloboda – Bečej 1918
Sreda, 10.04.2019 18:00 – Čačak Sreda, 10.04.2019 19:00 – Užice
Delegat – Sp. radnik: LOJANICA Milan Delegat – Sp. radnik: BUKVIĆ Miroslav
Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Drugi pomoćni sudija: BLAGOJEVIĆ Ivan Drugi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub
Četvrti sudija: IVKOVIĆ Marko Četvrti sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran Posmatrač: KRSTIĆ Dragan

Ostavite odgovor