Veterani šimanovačkog Hajduka nastavljaju s pobedama i u okviru Kupa.

U okviru osmine finala Kupa UVFK (Uudruženje veterana fudbalskih klubova) Beograda pobeđena je ekipa Bubamare iz Beograda (član Druge lige) 8:1 (3:0). Samo u prvih dvadesetak minuta viđena je manje-više ravnopravna igra. Međutim, posle gola Kneževića u 22. minutu gosti su se „otvorili“ i ostalo je do kraja samo da se vidi koliko će ubedljiva pobeda Hajduka biti. Do isteka prvog poluvremena u listu strelaca upisali su se Gužvica u 30. i Čestić u 40. minutu. Sa inicijativom domaćin je nastavio i u nastavku utakmice. Ipak, u tom periodu, gosti iz Beograda su prvi dali gol: u 50. minutu, prelepim šutem sa oko 25. metara Rašk je savladao Reljića. To je, ujedno, bilo sve što je Bubamara „konkretno uradila“. Do kraja utakmice, lopta je bila, uglavnom, u nogama fudbalera Hajduka , koji su do poslednjeg zvižduka sudije Cmiljanića postigli još pet pogodaka: Knežević i Čestić po dva i Kuljanin. S vremena na vreme, domaćin je igrao i previše opušteno, te je propuštena prilika da pobeda bude i ubedljivija.

Šimanovci: Igralište Hajduka: Gledalaca: 50. Sudija: Novak Cmiljanić (Beograd). Strelci: Knežević u 22, 56. i 70. Čestić u 40, 82. i 86, Gužvica u 30. i Kuljanin u 78. minutu (Hajduk), Rašk u 50. minutu (Bubamara).

HAJDUK: Reljić, Medić, Devrnja, Vasić, Glumčević, Radosavljević, Guzvica, Nikolić, Radojčić, Knežević i Čestić.
Igrali su još: Kuljanin, Krstović, Leković, Ignjatović, Radivojević i Stojanov ić.

BUBAMARA:Sapundžić, Tošić, Pavlović, Vujović, Rašk, Serafimović, Radojčić, Maletić, Žakula, Marjanović i Jovanović.
Igrali su još: Todorović i Petrović.