Odavno se nije dogodilo da će se na jednoj utakmici naći čak četiri službana lica sa istim prezimenom, Petrović.

Srpska liga VOJVODINA – 27. kolo
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Borac” (Sakule)
27. 04. 2019. (subota) – 16:30 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
27. 04. 2019. (subota) – 16:30 Kula
Delegat Braun Robert
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Zavišin Srđan
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
27. 04. 2019. (subota) – 16:30 Nova Pazova
Delegat Petrović Dragan
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Šibul Ivan
FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
27. 04. 2019. (subota) – 16:30 Bački Jarak
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Kabel” (Novi Sad)
27. 04. 2019. (subota) – 16:30 Pančevo
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Cement” (Beočin)
27. 04. 2019. (subota) – 16:30 Subotica
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Vučić Dejan
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Železničar” (Pančevo)
27. 04. 2019. (subota) – 16:30 Čelarevo
Delegat Dukić Ozren
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Šavija Jovica
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Dunav” (Stari Banovci)
28. 04. 2019. (nedelja) – 16:30 Odžaci
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Janjuš Predrag
FK “Vršac” (Vršac) SLOBODAN

Ostavite odgovor