Utorak i sreda su dani kada će srpski fudbalski prvoligaši odigrati utakmice predposlednjeg kola doigravanja.

Prva liga Srbije 36.kolo Delegiranje službenih lica.
Radnički 1923 – Zlatibor Sinđelić – TSC
Utorak, 30.04.2019 16:00 – Kragujevac Sreda, 01.05.2019 16:00 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: SLAVKOVIĆ Goran Delegat – Sp. radnik: STOILJKOVIĆ Dragan
Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: VLADIĆ Aleksandar Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Boško Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola Četvrti sudija: DELIBAŠIĆ Marko
Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran
Bežanija – Inđija Metalac – Javor
Sreda, 01.05.2019 16:00 – Beograd Sreda, 01.05.2019 20:00 – Gornji Milanovac
Delegat – Sp. radnik: ELEZOVIĆ Radomir Delegat – Sp. radnik: STEVOVIĆ Radenko
Glavni sudija: ILIĆ Pavle Glavni sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan Drugi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš
Četvrti sudija: OSTRAĆANIN Stanko Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Posmatrač: ČETNIK Stevan Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko
Play out liga:
Budućnost – Borac Bečej 1918 – Teleoptik
Sreda, 01.05.2019 16:00 – Dobanovci Sreda, 01.05.2019 16:00 – Bečej
Delegat – Sp. radnik: KOSTREŠEVIĆ Novak Delegat – Sp. radnik: PANDUROV Branislav
Glavni sudija: IVKOVIĆ Marko Glavni sudija: MITIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad Drugi pomoćni sudija: BLAGOJEVIĆ Ivan
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan Četvrti sudija: MATIĆ David
Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko Posmatrač: JEKNIĆ Mihailo
Sloboda – Trajal Novi Pazar – OFK Žarkovo
Sreda, 01.05.2019 18:00 – Užice Sreda, 01.05.2019 19:00 – Novi Pazar
Delegat – Sp. radnik: MARIĆ Momčilo Delegat – Sp. radnik: VUJOVIĆ Ljubiša
Glavni sudija: RŽIĆ Uroš Glavni sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Prvi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub Prvi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan
Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad Drugi pomoćni sudija: ZAFIROVIĆ Jasmina
Četvrti sudija: TOMIĆ Pavle Četvrti sudija: MILADINOVIĆ Dušan
Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša Posmatrač: MARINKOVIĆ Goran

Ostavite odgovor