Vikend pred nama je rezervisan za poslednje utakmice u doigravanju Prve lige Srbije.

Prva liga Srbije 37.kolo
Javor – Radnički 1923 Zlatibor – Bežanija
Subota, 04.05.2019 16:00 – Ivanjica – Nedelja, 05.05.2019 16:00 – Zlatibor – Švajcarija
Delegat – Sp. radnik: BUKVIĆ Miroslav Delegat – Sp. radnik: BRANEŽAC Saša
Glavni sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila Prvi pomoćni sudija: RIJAVEC Nikola
Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan Drugi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan
Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe Četvrti sudija: DELIBAŠIĆ Marko
Posmatrač: SIMIĆ Mirko Posmatrač: MRKIĆ Ivan
TSC – Metalac Inđija – Sinđelić
Nedelja, 05.05.2019 16:00 – Senta – Nedelja, 05.05.2019 16:00 – Inđija –
Delegat – Sp. radnik: TOMIĆ Dušan Delegat – Sp. radnik: NIKOLIĆ Nenad
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: CVETKOVIĆ Ivan Drugi pomoćni sudija: TUBIĆ Njegoš
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Posmatrač: VUJOVIĆ Majo Posmatrač: SANTRAČ Dejan
Borac – Novi Pazar OFK Žarkovo – Budućnost
Nedelja, 05.05.2019 16:00 – Čačak – Nedelja, 05.05.2019 16:00 – Beograd –
Delegat – Sp. radnik: OBRADOVIĆ Goran Delegat – Sp. radnik: NOVOVIĆ Velibor
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica Glavni sudija: JERINIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: LOVRE Ilija Drugi pomoćni sudija: MILOSAVLJEVIĆ Nikola
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle Četvrti sudija: MATIĆ David
Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša Posmatrač: RADOVANOVIĆ Dragan
Trajal – Bečej 1918 Teleoptik – Sloboda
Nedelja, 05.05.2019 16:00 – Kruševac – Mladost Nedelja, 05.05.2019 16:00 – Zemun – SC Teleoptik
Delegat – Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Miroslav Delegat – Sp. radnik: ĐERMAN Dragoslav
Glavni sudija: ŠEGRT Jovan Glavni sudija: MILADINOVIĆ Dušan
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Četvrti sudija: IVKOVIĆ Marko
Posmatrač: SANDIĆ Zoran Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko

Ostavite odgovor