Ispred vojvođanskih fudbalskih trećeligaša su obaveze u dvadeset i osmom takmičarskom danu.

Srpska liga VOJVODINA – 28. kolo
FK “Vršac” (Vršac) FK “Mladost” (Bački Jarak)
04. 05. 2019. (subota) – 16:30 Vršac
Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Janković Luka
Četvrti sudija Petrović Dejan
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Bačka 1901” (Subotica)
04. 05. 2019. (subota) – 16:30 Novi Sad
Delegat – posmatrač Milin Jovica
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Četvrti sudija Belić Dušan
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
04. 05. 2019. (subota) – 16:30 Zrenjanin
Delegat Rudić Spasoje
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Vukelić Rade
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
04. 05. 2019. (subota) – 16:30 Novi Banovci
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
FK “Kabel” (Novi Sad) FK “Radnički” (Nova Pazova)
05. 05. 2019. (nedelja) – 10:00 Novi Sad
Delegat Perović Predrag
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Leković Goran
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Hajduk 1912” (Kula)
05. 05. 2019. (nedelja) – 16:30 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Četvrti sudija Đumić David
FK “Borac” (Sakule) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
05. 05. 2019. (nedelja) – 16:30 Sakule
Delegat Novaković Goran
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Simić Dragan
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
05. 05. 2019. (nedelja) – 16:30 Pančevo
Delegat Vavan Dragan
Sudija Matić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Kedža Stefan
Posmatrač Nestorov Ljubomir
FK “Cement” (Beočin) SLOBODAN

Ostavite odgovor