Pred vojvođanskim fudbalskim trećeligašima su 29. takmičarski dani.

Srpska liga VOJVODINA – 29. kolo
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Dunav” (Stari Banovci)
11. 05. 2019. (subota) – 16:30 Subotica
Delegat – posmatrač Korajlija Milan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
11. 05. 2019. (subota) – 16:30 Pančevo
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Borac” (Sakule)
11. 05. 2019. (subota) – 16:30 Kula
Delegat Turi Stevan
Sudija Nikolić Danilo
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
11. 05. 2019. (subota) – 16:30 Prigrevica
Delegat Dukić Ozren
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Matić Nemanja
Posmatrač Vučić Dejan
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Vršac” (Vršac)
11. 05. 2019. (subota) – 16:30 Čelarevo
Delegat Kurjakov Milorad
Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Subotić Uroš
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Železničar” (Pančevo)
11. 05. 2019. (subota) – 16:30 Nova Pazova
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Džombić Nikola
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Cement” (Beočin)
11. 05. 2019. (subota) – 16:30 Novi Sad
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Kabel” (Novi Sad)
11. 05. 2019. (subota) – 16:30 Sremska Mitrovica
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Ranisavić Saša
Posmatrač Medaković Goran
FK “Mladost” (Bački Jarak) SLOBODAN

Ostavite odgovor