Trideset i prvi takmičarski dani su ispred fudbalskih trećeligaša u Vojvodini. Nesuđeni derbi sezone se igra u Kuli.

Srpska liga VOJVODINA – 31. kolo
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
18. 05. 2019. (subota) – 16:30 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
18. 05. 2019. (subota) – 16:30 Subotica
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Kabel” (Novi Sad)
18. 05. 2019. (subota) – 16:30 Kula
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Nikolić Danilo
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Vršac” (Vršac)
18. 05. 2019. (subota) – 16:30 Nova Pazova
Delegat Braun Robert
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Milin Jovica
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Borac” (Sakule)
18. 05. 2019. (subota) – 16:30 Novi Sad
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Kedža Stefan
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Mladost” (Bački Jarak)
18. 05. 2019. (subota) – 16:30 Čelarevo
Delegat Turi Stevan
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Zavišin Srđan
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Železničar” (Pančevo)
18. 05. 2019. (subota) – 16:30 Prigrevica
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Matić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Pančić Dušan
Posmatrač Vukelić Rade
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Cement” (Beočin)
19. 05. 2019. (nedelja) – 16:30 Stari Banovci
Delegat Petrović Dragan
Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) SLOBODAN

Ostavite odgovor