Predposlednje fudbalsko trećeligaško kolu u Vojvodini obeležava “Banovački derbi”.

Srpska liga VOJVODINA – 33. kolo
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
01. 06. 2019. (subota) – 17:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Železničar” (Pančevo)
01. 06. 2019. (subota) – 17:00 Subotica
Delegat Adamović Marko
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Kiš-Čepegi Robert
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
01. 06. 2019. (subota) – 17:00 Kula
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Zavišin Srđan
FK “Borac” (Sakule) FK “Cement” (Beočin)
01. 06. 2019. (subota) – 17:00 Sakule
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
01. 06. 2019. (subota) – 17:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Vršac” (Vršac)
01. 06. 2019. (subota) – 17:00 Prigrevica
Delegat Umićević Radovan
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Tomičić Nikola
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Mladost” (Bački Jarak)
01. 06. 2019. (subota) – 17:00 Nova Pazova
Delegat – posmatrač Simić Dragan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Drugi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Četvrti sudija Džombić Nikola
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Kabel” (Novi Sad)
01. 06. 2019. (subota) – 17:00 Novi Sad
Delegat Dukić Ozren
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Janković Luka
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) SLOBODAN

Ostavite odgovor