Vojvođanski fudbalski trećeligaši sutra završavaju tekuću takmičarsku sezonu utakmicama poslednjeg kola. 
Kako saznajemo nastavak takmičenja će biti kao i prošle godine za zelenim stolom !?

Srpska liga VOJVODINA – 34. kolo
FK “Cement” (Beočin) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
08. 06. 2019. (subota) – 17:00 Beočin
Delegat Turi Stevan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Kalafat Dino
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Bačka 1901” (Subotica)
08. 06. 2019. (subota) – 17:00 Zrenjanin
Delegat Petrović Dragan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Radnički” (Nova Pazova)
08. 06. 2019. (subota) – 17:00 Čelarevo
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Pančić Dušan
FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
08. 06. 2019. (subota) – 17:00 Bački Jarak
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
08. 06. 2019. (subota) – 17:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK “Vršac” (Vršac) FK “Hajduk 1912” (Kula)
08. 06. 2019. (subota) – 17:00 Vršac
Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Janković Luka
Četvrti sudija Đumić David
FK “Kabel” (Novi Sad) FK “Dunav” (Stari Banovci)
08. 06. 2019. (subota) – 17:00 Novi Sad
Delegat Braun Robert
Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Radovanović Slaviša
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Borac” (Sakule)
08. 06. 2019. (subota) – 17:00 Novi Banovci
Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Matić Nemanja
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) SLOBODAN

Ostavite odgovor