Erdevik, Stadion Sloge; Gledalaca 300; Sudija: Vladić (Šid); Strelci: Stojčić u 10., Mačvanski u 42. i Cvijić u 63. minutu za Slogu a Pršić u 22. i Živković u 87. minutu za Podrinje.

SLOGA: Tojagić, Ristić, Đurkić, Grubiša, Domčić, Vuković, Stojčić, Cvijić, Barić, Mačvanski, Stojšić.
Igrali su još: Drobac, Bolić, Bojanić, Považan, Miščević, Ilić.

PODRINJE: Relić, Petrić, Savinović, Pantić, Ivić, Mijailović, Pršić, Radulović, Stanić, Rogo, Trebovac.
Igrali su još A. Teodorović. Radovanović, Džibrić, M. Teodorović, Ivanković, Pavlović, Đurđević, Vladisavljević, Vukotić, Novaković, Stojanović.

Jednu čudnu i borbenu utakmicu koja je obilovala kartonima, odigrali su igrači Sloge i Podrinja. Rezervisani domaćin je stigao do zaslužene pobede nad motivisanim gostima na krilima Stefana Cvijića učesnika kod svih pogodaka Sloge.

Sloga je povela u 10. minutu. Cvijić je izveo korner. Vuković, sa druge stative, glavom odigrava povratnu na peterac Stojčiću koji, glavom, šalje loptu pod prečku gola Relića. Podrinje je izjednačilo u 22. minutu. Trebovac je izveo slobodan udarac, Tojagić je kratko odbio loptu na koju je natrčao Pršić i doneo veliku radost igračima Podrinja. U 42. minutu Sloga je povela sa 2:1. Cvijić je odlično primio loptu na Sredini terena, odlepio se od čuvara i izbacio Mačvanskog u prostor. Mačvanski je izdržao duel sa Pantićem, ušao u kazneni prostor i sa 7 metara poslao loptu u mrežu ispod Relića.. Do kraja poluvremena, igrači obe ekipe propustili su nekoliko izglednih prilika od kojih je Pršićev pokušaj u 44. minutu bio najubedljiviji ali nedovoljan za promenu rezultata.

U 63. minutu postignut je treći pogodak za Slogu. Cvijić je ostao sam u visini penala i lob udarcem savladao golmana Podrinja koji je pokušao da mu skrati ugao. U 81. minutu Živković je sam sebi stvorio priliku ali je uspešna realizacija izostala. U 85. dobar prodor Miščevića po levom boku ali njegovo ubacivanje Bolić nije adekvatno propratio. Кonačnih 3:2 delo je Živkovića koji je matirao istrčalog Ilića u 87. minutu nakon nesporazuma u odbrani Erdevičana.