Erdevik, Stadion Sloge; Gledalaca 250; Sudija: Stanivuković (Erdevik); Strelci: Pejčić u 8. i Perović u 27. minutu za Radnički.
SLOGA: Tojagić, Ristić, Đurkić, Grubiša, Domčić, Vuković, Stojčić, Barić, Drobac, Cvijić, Stojšić.
Igrali su još: Ilić, Bolić, Miščević, Považan, Bojanić, Tomčić.

RADNIČКI
: Čupić, Tomac, Кočijašević, Jovičić, Кovačević, Nikolić, Pejčić, Bajić, Perović, Herceg, Matijević.
Igrali su još: Buzdum, A. Janković, D. Janković, Šućak, Milošević, Petrović.

U finalu turnira u Erdeviku snage su odmerili domaća Sloga i Radnički pri čemu je srpskoligaš iz Sremske Mitrovice odneo zasluženu pobedu.

Erdevičani su u utakmicu ušli bez klasičnog napadača i stiče se utisak da ih je to i koštalo boljeg rezultata. Sa druge strane, ekipa Radničkog vrlo disciplinovana u svim linijama, prepuštala je domaćinu inicijativu vrebajući svaku njihovu grešku a kad god bi im se ukazala prilika sledili su eksplozivni kontra napada preko raspoloženi Perovića, Pejčića i Hercega. Upravo je jedna takva greška, uz učešće prethodno pomenutih aktera, dovela goste u vodstvo. Igrači Sloge su izgubili loptu na sredini terena, Perović je probio po levom boku i ubacio u kazneni prostor gde ju je prihvatio Herceg i pored smušene odbrane domaćina prosledio do Pejčića kojem iz neposredne blizine nije bilo teško da savlada Tojagića. U 27. minutu Tojagić se istakao kada je požrtvovanom intervenciom sprečio pogodak. Na 2:0 za Radnički povisio je Perović. Sa 20 metara, u punom trku, uspeo je lepim udarcem da pogodi nebranjeni deo mreže. U 41. minutu prva ozbiljnija prilika za Erdevičane. Đurkić je idealnom loptom pronašao Stojšića u kaznenom prostoru ali je odbrana Radničkog uspešno intervenisala.

Drugo poluvreme donelo je nešto bolje izdanje domaćih ali nedovoljno za rezultatski preokret. U 47. minutu Ristić je bio u dobroj prilici međutim sudija Stanivuković je opravdano dosudio ofsajd. Zatim je Cvijić pokušao udarcima sa distance ali nije bio dovoljno precizan. U 57. minutu Cvijić se sam izborio za priliku. Ostao je sa golmanom jedan na jedan ali nije bio dovoljno skoncentrisan. U 62. minutu kontra napad Radničkog koji je obećavao upropastio je Perović. 5 minuta kasnije dobra prilika i za Pejčića ali mu je lopta odskočila u presudnom trenutka pa je prilika otišla u nepovrat. Do kraja susreta udarcima sa distance Čupića su pokušali da savladaju Cvijić, Tomčić i Stojšić ali u svojim namerama nisu uspeli pa je pehar osvajaču turnira završio u rukama igrača Radničkog. Za najboljeg golmana proglašen je Ilić iz Sloge, najbonji strelac je Perović iz Radničkog dok je njegov saigrač, Najdan Herceg, proglašen za najboljeg igrača.