Trećeligaši u Vojvodini u ovom vikendu će odigrati fudbalske utakmice drugog takmičarskog vikenda.

Srpska liga VOJVODINA – 2. kolo
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
24. 08. 2019. (subota) – 17:00 Belegiš
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Đumić David
FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo) FK “Železničar” (Pančevo)
24. 08. 2019. (subota) – 17:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat Adamović Marko
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “1. maj” (Ruma)
24. 08. 2019. (subota) – 17:00 Pančevo
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Jeknić Stefan
Posmatrač Milošević Dragan
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
24. 08. 2019. (subota) – 17:00 Bečej
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Obradović Milan
OFK “Vršac” (Vršac) FK “Radnički 1912” (Sombor)
24. 08. 2019. (subota) – 17:00 Vršac
Delegat Umićević Radovan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Nikolić Zoran
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Bačka 1901” (Subotica)
24. 08. 2019. (subota) – 17:00 Kula
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Reljić Filip
FK “Vojvodina 1928” (Perlez) FK “Borac” (Sakule)
25. 08. 2019. (nedelja) – 17:00 Perlez
Delegat – posmatrač Korajlija Milan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
25. 08. 2019. (nedelja) – 17:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Džombić Nikola

Ostavite odgovor