Karađorđevo. Stadion Proletera. Sudija: Miloš Milešević, pomoćnici: Darko Kantar i Luka Latinović svi iz Bačke palanke. Delegat: Dragan Stevanović iz Bačke palanke. Strelci: Staletović 16′, Avramović 39′, Lukić (a.g) 84′- Orlovi, Tasovac 52′, Petković 77′ – Soko. Žuti kartoni: Bjeloš 33′, Nađ 58′ – Orlovi, Stojanović 37′, Lukić 62′, Anđelić 71′  – Soko. Crveni karton: Vuković 71′ (drugi žuti) – Soko.

Orlovi: Dragoslav Gašić, Malešević (K), Dovičan, Bjeloš (Milošev 57′), Milislav Gašić (Bukor 57′), Nađ, Stanković, Avramović, Staletović, Lučić (Polić 66′), Šešum.
Trener: Ivan Belec

Soko: Anđelić, Borić, Lukić, Dragović, Stojanović, Đurić (Srđan Ratković  46′)(Husar 89′), Tasovac, Komad (Ivezić 84′), Pekalić (Žarković 87′), Dušan Ratković (K)(Vuković 70′), Petković.
Trener:  –

Start sezone u Opštinskoj fudbalskoj ligi Bačka palanka je promovisan na stadionu Proletera u Karađorđevu.

Tamo su prvi okršaj u svojoj istoriji imali timovi Orlovi iz Bačke palanke i Soko iz Nove gajdobre. Sama utakmica je bila začinjena sa svim segmentima ovog sporta. Bilo je tu pet postignutih golova, žutih i crvenih kartona, kao i navijanja gledalaca za svoje timove. Gostujući navijači su bili “žešći” na neprimeren način, ali to nije ometalo tok same utakmice.

Orlovi su poveli sa 2: 0, da bi u prvoj polovini drugog poluvremena sve to prosuli kada su gosti stigli do poravnanja rezultata. Ipak meč je odlučen autogolom gostujućeg igrača Milana Lukića u 84′.

Pre toga posle nesportskog ponašana dva brza žuta kartona, a samim tim i isključenje je zaradio Nemanja Vuković koji je u igru ušao u 70′, a isključen je minut kasnije.