Već u trećem kolu Srpske fudbalske lige grupa “Vojvodina” će se odigrati “pančevački klasiko”.

Srpska liga VOJVODINA – 3. kolo
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
31. 08. 2019. (subota) – 16:30 Subotica
Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Hajduk 1912” (Kula)
31. 08. 2019. (subota) – 16:30 Sremska Mitrovica
Delegat Turi Stevan
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK “Radnički 1912” (Sombor) FK “Dunav” (Stari Banovci)
31. 08. 2019. (subota) – 16:30 Sombor
Delegat Braun Robert
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Janjuš Predrag
Posmatrač Zavišin Srđan
FK “Borac” (Sakule) OFK “Vršac” (Vršac)
31. 08. 2019. (subota) – 16:30 Perlez
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Pančić Dušan
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
31. 08. 2019. (subota) – 16:30 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK “1. maj” (Ruma) OFK “Bečej 1918” (Bečej)
31. 08. 2019. (subota) – 16:30 Ruma
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
31. 08. 2019. (subota) – 16:30 Prigrevica
Delegat Petrović Dragan
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
01. 09. 2019. (nedelja) – 16:30 Pančevo
Delegat Ožegović Slobodan
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Medaković Goran

Ostavite odgovor