Erdevik, Stadion Sloge; Gledalaca 200; Sudija: Negovanović 8 (Srem. Mitrovica); Strelci: Mačvanski u 9. i 33., i Barić u 16. minutu za Slogu a Terzić u 89. minutu (penal) za Jugović.

SLOGA: Tojagić 8, Đurkić 8, Vuković 7, Domčić 7, Vukanović 7 (Bojanić-), Stojšić 7, Tomčić 7, Cvijić 8, Mačvanski 8,5 ( Grubiša -), Ristić 7, Barić 8 (Bajunović-).

JUGOVIĆ: Mladenović 7, Pavlović 6, Vuletić 6, Ćeran 6 ( Кaras-), Vučković 6, Ris 6, Jakšić 7, Terzić 7, Nikolić 7, Popović 6 (Blažić -) Milojević 6 (Drakulić 6)
Igrač utakmice: Mačvanski Miša (Sloga)

Lepa fudbalska predstava u Erdeviku i zaslužena pobeda Sloge. Praktično, sve je rešeno u prvih pola časa igre. U 9. minutu Tomčić je uposlio Mačvanskog u kaznenom prostoru gostiju koji šalje loptu u mrežu ispod golmana Mladenovića na radost domaćih igrača i navijača. Već u sledećem minutu Mačvanski je opet u prilici ali je za malo neprecizan. U 16. minutu je udvostručeno vođstvo domaćih. Mačvanski je probio po levoj strani, ušao u kazneni prostor i odigrao povratnu ka Bariću koji odmerenim udarcem pogađa mrežu Mladenovića. U 32. minutu je bilo 3:0 za domaće nakon prilično lepe akcije. Đurkić je uputio dijagonalu sa levog boka na desni prema Ristiću. Ristić prihavta loptu i nakon jednog driblinga upućuje loptu na prvu stativu gde se, na pravaom mestu, našao Miša Mačvanski pa je Mladenović bio primoran i treći puta da vadi loptu iz sopstvene mreže.

U drugom poluvremenu, ulaskom iskusnog Saše Drakulića, igra Jugovića je delovalo nešto povezanije ali je to bilo dovoljno samo za postizanje počasnog pogotka iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca. Sa druge strane, domaća ekipa je stvorila nekoliko prilika. Pokušaje Stojšića i Mačvanskog, u 63. i 64. minutu osujetio je vrlo dobri Mladenović. Šmekerski pokušaj Cvijića da savlada Mladenovića lob udarcem sa 20 metara, zaustavila je prečka dok je pogodak Stojšića u 84 minutu poništen zbog nedozvoljene pozicije.