Pećinci: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 250. Sudija: Vladimir Blažon (Ruma). Pomoćnici: Jovan Katić (Ruma) i Stefan Koldžić (Nikinci). Delegat: Vlada Savić (Nikinci). Strelci: 1:0 Ljubović u 21, 2:0 D. Radosavljević u 35, 3:0 Maksimović u 75. minutu. Žuti kartoni: D. Radosavljević, Perišić i Ristivojević (Donji Srem 2015), Marjanović (Železničar).

DONJI SREM 2015:Jelača, S. Radosavljević, D. Radosavljević, M. Mitrović, Dugonjić, Perišić, N. Mitrović (od 61. Ristivojević), A. Ljubojević (od 80. Obrenović), Puzić (od 65. Radovanović), Maksimović, Nović.

Železničar: Milinović, Katarić, Marjanović, Curaković, Kostić (od 80. Pejović), Čučković, Pavlović, Rakar, Bajić, Dubajić (od 46. Ubović), Dimitrijević.
Igrač utakmice:Aleksandar Ljubojević.

Derbi 3. kola Sremske lige u potpunosti je pripao Donjem Sremu 2015, koji je propustio priliku, bar prema neiskorišćenim prilikama, da još ubedljivije savlada goste iz Inđije, koji su samo u prvih dvadesetak minuta prikazali igru dostojnu svom renomeu.

Prvu priliku za nešto više imao je domaćin već u 5. minutu, kada je Maksimović praktično sam sebi stvori šansu: međutim, sve se završilo slabim šutem. Desetak minuta kasnije viđen je šut Čučkovića preko gola Jelače. U 17. minutu Pavlović ne uspeva da lobuje domaćeg golmana. Promena rezultata u 21. minutu: Puzić ubacuje loptu pred gol Železničara, gde je najbolje bio postavljen Aleksandar Ljubojević, koji glavom šalje loptu iza leđa iskusnog Milinovića. Nekoliko minuta kasnije, Ljubojević divno proigrava Maksinovića, koji se u udealnoj poziciji, jednostavno, spetljao. U 27. minutu, Ljubojević ne uspeva da savlada Milinovića, mada je mogao i proigrati dobro postavljene Nenada Mitrovića i Maksimovića. Do promene rezultata dolazi u 35. minutu: šut Dušana Radosavljevića sa oko 22 metra i lopta završava u donjem levom ugglu gola Milinovića. Pri kraju prvog poluvremena, tačnije u 43. minutu Bajić je bio u prilici da smanji prednost domaćina.

Bezuspešno su gosti iz Inđije pokušavali da u nastavku utakmice bar ublaže poraz. S druge strane, domaćin je igrao „malo komotnije“. Ipak, u 75. minutu je uspeo da povisi prednost : „mali šuo program“ Maksimovića završen je golom za konačnih 3:0.

Ukratko: i pored ubedljive pobede, u igri Donjeg Srema 2015 još ima dosta prostora za nadogradnju. Železničar je u potpunosti razočarao.