Vojvođansko trećeligaško fudbalsko društvo ulazi u četvrti takmičarski vikend od starta sezone.

Srpska liga VOJVODINA – 4. kolo
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
07. 09. 2019. (subota) – 16:30 Belegiš
Delegat Dukić Ozren
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Rodean Marijan
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
07. 09. 2019. (subota) – 16:30 Pančevo
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Železničar” (Pančevo)
07. 09. 2019. (subota) – 16:30 Bečej
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
FK “Vršac” (Vršac) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
07. 09. 2019. (subota) – 16:30 Vršac
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Đumić David
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Radnički 1912” (Sombor)
07. 09. 2019. (subota) – 16:30 Kula
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Leković Goran
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
07. 09. 2019. (subota) – 16:30 Subotica
Delegat – posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK “Vojvodina 1928” (Perlez) FK “1. maj” (Ruma)
08. 09. 2019. (nedelja) – 16:30 Perlez
Delegat Dakić Milan
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vukelić Rade
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Borac” (Sakule)
08. 09. 2019. (nedelja) – 16:30 Stari Banovci
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Ranisavić Saša
Posmatrač Vuksanović Dragoljub

Ostavite odgovor