Pančevački Železničar kao trećeligaški fudbalski lider će imati ispit zrelosti na Gradskom stadionu u Vršcu.

Srpska liga VOJVODINA – 6. kolo
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
21. 09. 2019. (subota) – 16:00 Stari Banovci
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Subotić Uroš
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
21. 09. 2019. (subota) – 16:00 Bečej
Delegat – posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
FK “Vršac” (Vršac) FK “Železničar” (Pančevo)
21. 09. 2019. (subota) – 16:00 Vršac
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Medaković Goran
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
21. 09. 2019. (subota) – 16:00 Kula
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Borac” (Sakule)
21. 09. 2019. (subota) – 16:00 Subotica
Delegat Braun Robert
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Zavišin Srđan
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Radnički 1912” (Sombor)
21. 09. 2019. (subota) – 16:00 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Janjuš Predrag
FK “Vojvodina 1928” (Perlez) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
22. 09. 2019. (nedelja) – 16:00 Perlez
Delegat – posmatrač Milošević Dragan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “1. maj” (Ruma)
22. 09. 2019. (nedelja) – 16:00 Stari Banovci
Delegat Dakić Milan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Milin Jovica

Ostavite odgovor