Erdevik, Stadion Sloge; Gledalaca 150; Sudija: Petrović (Srem. Mitrovica) NULA ; Strelac: Vuković u 95. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Đurkić, Barić, Stojšić, Tojagić, Tomčić, Cvijić (Sloga); Rudić, Babić, Starčević, Pejčić, Bogojević, Morača (Sremac); Crveni karton: Domčić (Sloga)

SLOGA: Tojagić 8, Đurkić 8, Vuković 8, Domčić 7, Stojšić 8 (Považan -), Tomčić 8, Cvijić 8, Bajunović 7 (Stojčić-), Drobac 8, Mačvanski 8, Barić 7.

SREMAC: Starčević 8, Babić 7, Bogojević 6, Raković 7, Spalović 7, Grujin 7, Petković 7 (Pejčić-), Rudić 7, Sveilenković 6 (Rajak-), Štetić 6, Кolarov 7 (Morača-)

Кada na utakmici bude pokazano 13 kartona gde je jedino kod crvenog svim akterima susreta, uključujući i publiku i igrače, jasan kriterijum i zašto je pokazan, nameće se potreba postavljanja pitanja organizatorima takmičenja, čemu sve to?

Primera radi, štoper gostiju Spalović se sprema da izvede loptu sa svog peterca i, istini za volju, to čini jako sporo a karton dobija golma n gostiju Starčević zbog odugovlačenja. Uz to, Кuperov test? Šta to beše?

Već po tradiciji dva stara rivala su odigrali tvrdu i borbenu utakmicu u kojoj su gosti činili sve da dođu do boda a domaći da osvoje sva 3. Domaći igrači su imali više sreće u ostavrivanju svog nauma i pogotkom Vukovića u nadoknadi vremena su zasluženo slavili.

Prvu priliku na suretu imali su Vojčani u 6. minutu igre. Napravili su dobro kombinaciju po desnom boku, pri čemu su glavni akteri bili Petković i Кolarov ali je njihovu akciju, iako je prvobitno zakasnio sa reakciom, osuejtio Domčić. U 8. minutu prva ozbiljna prilika za domaće igrače i, ujedno, šansa utakmice. Cvijić i Tomčić su predivnim duplim pasom izbacili komplet odbranu Sremca pri čemu se Tomčić našao u situaciji 1 na 1 sa istrčalim Starčevićem. Usledio je kratak pas u levo ka usamljenom Bariću koji se propisno obrukao jer je sa 4-5 metara od nebranjenog gola uspeo, samo, da pogodi vanjski deo mreže. Veliko razočarenje kako za Barića tako i za domaće navijače. U 25. minutu dobro loptu Cvijića Mačvanski nije uspeo da pretvori u pogodak. Šutirao je fudbalski, iz prve, ali je za malo bio neprecizan. U 29. minutu nova prilika za igrače Sloge međutim Stojšić je prilično mlako šutirao sa 22-23 metra. U 38. minutu šut iz daljine oprobao je i Cvijić ali neprecizno.

U 53. minuti gotovo preslikana situacija kao iz 38. U 55. Cvijić je sam sebio storio odličnu priliku. Stuštio se u kazneni prostor gostiju po desnoj strani i izašao pred golmana Starčevića koji mu je dobro skratio ugao. Usledio je snažan šut ali na žalost napadača domaćih lopta je pogodila mrežu sa vanjske strane. U 68. minutu Stojšić je na ivici kaznenog prostora u prilici ali je i on neprecizan. U 69. minutu Stojšić oprobao šut iz slobodnog udarca. Lep pokušaj ali je Starčević na visini zadatka. U 78. minutu Tomčić odlično upošljava Mačvanskog koji ne uspeva da savlada Starčevića. 83. minut u prilici je Tomčić ali je malo oklevao pa je odbrana Sremca stigla da odreaguje.

U nadoknadi vremena, preko Vukovića, domaći su konačno uspeli da probiju bedem ispred mreže Starčevića. Ubačenu loptu u kazneni prostor Vojčana ,na drugoj stativi, prihvatio je Vuković i odmerenim, prizemnim udarcem je našao put do mreže gostiju. Usledilo je veliko slavlje celokupnog igračkog kadra domaćih kao i navijača.