Pančevo će u nedelju biti domaćin dve trećeligaške fudbalske utakmice.

Srpska liga VOJVODINA – 7. kolo
FK “Radnički 1912” (Sombor) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
28. 09. 2019. (subota) – 15:30 Sombor
Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Bačka 1901” (Subotica)
28. 09. 2019. (subota) – 15:30 Lazarevo
Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Pančić Dušan
FK “1. maj” (Ruma) FK “Hajduk 1912” (Kula)
28. 09. 2019. (subota) – 15:30 Ruma
Delegat – posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Vršac” (Vršac)
28. 09. 2019. (subota) – 15:30 Prigrevica
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Zavišin Srđan
FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
28. 09. 2019. (subota) – 15:30 Banatsko Veliko Selo
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Simić Dragan
FK “Borac” (Sakule) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
29. 09. 2019. (nedelja) – 15:30 Sakule
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Dunav” (Stari Banovci)
29. 09. 2019. (nedelja) – 15:30 Pančevo
Delegat Umićević Radovan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Nikolić Zoran
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) OFK “Bečej 1918” (Bečej)
29. 09. 2019. (nedelja) – 15:30 Pančevo
Delegat Ožegović Slobodan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Šavija Jovica

Ostavite odgovor