Lider na tabeli vojvođanskih fudbalskih trećeligaša pančevački Železničar gostuje u Kuli.

Srpska liga VOJVODINA – 8. kolo
FK “Omladinac” (Novi Banovci) OFK “Bečej 1918” (Bečej)
05. 10. 2019. (subota) – 15:30 Novi Banovci
Delegat Umićević Radovan
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Janjuš Predrag
Posmatrač Šavija Jovica
FK “Vršac” (Vršac) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
05. 10. 2019. (subota) – 15:30 Vršac
Delegat Đenić Predrag
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
Posmatrač Milošević Dragan
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Železničar” (Pančevo)
05. 10. 2019. (subota) – 15:30 Kula
Delegat – posmatrač Vučić Dejan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “1. maj” (Ruma)
05. 10. 2019. (subota) – 15:30 Subotica
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
05. 10. 2019. (subota) – 15:30 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK “Radnički 1912” (Sombor) FK “Borac” (Sakule)
05. 10. 2019. (subota) – 15:30 Sombor
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK “Vojvodina 1928” (Perlez) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
06. 10. 2019. (nedelja) – 15:30 Perlez
Delegat Petrović Dragan
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Rodean Marijan
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
06. 10. 2019. (nedelja) – 15:30 Stari Banovci
Delegat Dukić Ozren
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Milin Jovica

Ostavite odgovor