Deveti takmičarski vikend je ispred fudbalskih klubova Srpske lige grupa “Vojvodina”.

Srpska liga VOJVODINA – 9. kolo
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Radnički 1912” (Sombor)
12. 10. 2019. (subota) – 15:00 Zrenjanin
Delegat Braun Robert
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Hajduk 1912” (Kula)
12. 10. 2019. (subota) – 15:00 Prigrevica
Delegat Đenić Predrag
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Leković Goran
FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo) FK “Dunav” (Stari Banovci)
12. 10. 2019. (subota) – 15:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat – posmatrač Korajlija Milan
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Džombić Nikola
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Vršac” (Vršac)
12. 10. 2019. (subota) – 15:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Gnjatović Marko
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
12. 10. 2019. (subota) – 15:00 Bečej
Delegat Dakić Milan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Četvrti sudija Pančić Dušan
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK “Borac” (Sakule) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
13. 10. 2019. (nedelja) – 15:00 Sakule
Delegat Adamović Marko
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Šibul Ivan
FK “1. maj” (Ruma) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
13. 10. 2019. (nedelja) – 15:00 Ruma
Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Kalafat Dino
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Bačka 1901” (Subotica)
13. 10. 2019. (nedelja) – 15:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Reljić Filip

Ostavite odgovor