Odigrana je i poslednja utakmica iz četvrtog kola Druge rukometne lige u Vojvodini.

U Gajdobri je odigrana ta utakmica u kojoj je Hercegovcac u nedavno otvorenoj hali sportova pred 200 gledalaca savladao ekipu Mladosti iz Vršca. Rezultat pomalo i nestvaran, 38: 12 (17: 7). Pitanje pobednika u ovom meču se i nije postavljalo, a domaćin je to nagovestio već u 4.minutu kada je bilo 3: 0. U nastavku ta razlika se stalno povećavala, a u drugom delu igre je to više ličilo na lakši trening domaćina.

U domaćem timu je skoro pravilno raspoređena efikasnost igrača, ali su sa po 6 postignutih golova najefikasniji bili Mladen Francuz i Đorđe Urošev. Kod gosta je to bio Matija Šojić sa 4 gola. Inače Vrščani su u Gajdobru stigli sa samo osam igrača i bez trenera na klupi.

Utakmicu su sudili Milan Sliva i Aleksandar Vukčević.