Ispred klubova Srpske fudbalske lige grupa “Vojvodina” su utakmice desetog kola.

Srpska liga VOJVODINA – 10. kolo
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
19. 10. 2019. (subota) – 15:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Janjuš Predrag
FK “Vršac” (Vršac) OFK “Bečej 1918” (Bečej)
19. 10. 2019. (subota) – 15:00 Vršac
Delegat Perović Predrag
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Simić Dragan
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
19. 10. 2019. (subota) – 15:00 Kula
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Pančić Dušan
Posmatrač Obradović Milan
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
19. 10. 2019. (subota) – 15:00 Subotica
Delegat – posmatrač Zavišin Srđan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Železničar” (Pančevo)
19. 10. 2019. (subota) – 15:00 Sremska Mitrovica
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Jeknić Stefan
Posmatrač Šavija Jovica
FK “Radnički 1912” (Sombor) FK “1. maj” (Ruma)
19. 10. 2019. (subota) – 15:00 Sombor
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bikić Nikola
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
20. 10. 2019. (nedelja) – 15:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK “Borac” (Sakule) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
20. 10. 2019. (nedelja) – 15:00 Sakule
Delegat – posmatrač Nikolić Zoran
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Kalafat Dino

Ostavite odgovor