Erdevik, Stadion Sloge; Gledalaca 200; Sudija: Stojić (Novi Sad) 7; Strelci: Mačvanski u 43., Považan u 83. i Bojanić u 86. minutu. Žuti kartoni: Považan, Stojčić i Cvijić (Sloga) a Đurikin, Baletić i Zogović (Cement)

SLOGA: Ilić 7, Vuković 7, Domčić – (Bajunović 7), Stojšić 7 (Považan 7), Tomčić 7, Cvijić 8, Grubiša 7, Drobac 7, Mačvanski 8, Barić 7 (Bojanić -) Stojčić 7.

CEMENT: Đurikin 6, Peković 6, Jovišić 6, Ivanović 7, Zogović 6, Stojanović 6 ( Hornjik 6) Vujošević 6, Tomić 7 (Zekić-), Vasić 6 (Sekulić 6), Skoko 6, Baletić 7.
Igrač utakmice: Cvijić (Sloga)

Otvorena utakmica dva rivala u kojoj su domaći igrači bili konkretniji i zasluženo slavili.

Već u 3. minutu igači Sloge su imali prvu priliku ali je pogodak Stojšića poništen zbog ofsajda. U 9. minutu prva prilika za goste ali je pokušaj Vujoševića sa distance bio neprecizan. U 11. minutu, nakon prodora i proigravanja Barića Stojšić se obreo u prilici ali je sa svega 5 metara od gola uspeo da pogodi samo golmana Đurikina. Narednih pola časa igre proteklo je u blagoj inicijatvi gostiju. Plod te inicijative su i prilike Tomića u 31. i Vasića u 33. minutu ali bez veće opasnosti po mrežu Ilića. U 43. minutu Stojčić je pronašaoMačvanskog na ivici kaznenog prostora Cementa. Mačvanski je izdržao duel sa Ivanovićem i u naletu savladao Đurikina za 1:0.

Drugi deo igre nije doneo bitniju promenu igre i odnosa snaga na terenu a prazne minute igre ispunjavao je logoreičnim ispadima golman gostiju Đurikin. U 65. minutu Baletić je izbio Iliću loptu iz ruku i da nije sudija Stojić taj potez Baletića kvalifikovao kao prekršaj vrlo verovatno bi to bio pogodak za Cement. U 73. minutu po desnom boku probio je Skoko i snažno šutirao ali je Ilić bio na mestu. U 76. minutu Mačvanski nije imao dovoljno sportske sreće da se po drugi put upiše u strelce. Iz naizgled izgubljene lopte stvorio je sebi priliku ali nije uspeo da zahvati loptu i da uputi šut ka golu.

U 83. minutu igrači Sloge su izveli najlepšu akciju na utakmici koju je Považan krunisao pogotkom. Cvijić je odmerenom loptom pronašao Barića koje potiljkom spustio loptu Považanu. Považan se neometan obreo u kaznenom prostoru gostiju i silovitim udarcem, sa 7. metara, savladao nemoćnog Đurikina. Кonačnih 3:0 postavio je Bojanić. Po levom boku prošao je Mačvanski. Uputio je centaršut na drugu stativu gde se našao Bojanić koji klizeći startom pogađa mrežu logoreičnog Đurikina.