Treća trećina jesenjeg dela takmičenja Srpske fudbalske lige Vojvodina startuje već sa sutrašnjim utakmicama.

Srpska liga VOJVODINA – 11. kolo
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
26. 10. 2019. (subota) – 14:00 Zrenjanin
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Jeknić Stefan
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK “1. maj” (Ruma) FK “Borac” (Sakule)
26. 10. 2019. (subota) – 14:00 Ruma
Delegat Turi Stevan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Milin Jovica
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
26. 10. 2019. (subota) – 14:00 Prigrevica
Delegat – posmatrač Vučić Dejan
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Janjuš Predrag
FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo) FK “Bačka 1901” (Subotica)
26. 10. 2019. (subota) – 14:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat Ožegović Slobodan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Leković Goran
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Hajduk 1912” (Kula)
26. 10. 2019. (subota) – 14:00 Pančevo
Delegat Petrović Dragan
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Milošević Dragan
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Dunav” (Stari Banovci)
26. 10. 2019. (subota) – 14:00 Bečej
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Radnički 1912” (Sombor)
27. 10. 2019. (nedelja) – 14:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK “Vojvodina 1928” (Perlez) FK “Vršac” (Vršac)
27. 10. 2019. (nedelja) – 14:00 Perlez
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Pančić Dušan

Ostavite odgovor