Omladinci Inđije su nastavili sa pripremama za drugi deo sezone u Vojvođanskoj fudbalskoj ligi.

Pored treninga, omladinci igraju i trening utakmice, a poslednji rival im je bio seniorski sastav sremskoligaša Železničar. U prvom poluvremenu omladinci Inđije su stvorili par izglednih prilika za gol. Iskoristili su samo jednu, a strelac je bio Milinković. Sa druge strane Železničar je imao jednu dobru šansu za gol koju nije iskoristio.

U drugom poluvremenu Železničar dolazi do izjednačenja iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca. Penal je nastao posle grube greške golmana Lalatovića. Sa bele tačke siguran je bio nekadašnji kapiten inđijskog superligaša Kostić. Nijedugo aktivan bio rezulztat 1: 1. Posle dobre akcije omladincima inđijskog superligaša nov gol u mreži Železničara. Posle samo par minuta pogodak Želje, gol postiže Marinković za 2: 1.

Do kraja meča još jednu šansa za omladince koju nije iskoristio Grković. Ono najvažnije oba trenera, Miščević kod Inđije i Kalinić kod Železničara mogu da budu zadovoljna prikazanom igrom svojih timova.

Inđija omladinci – Železnicar 2: 1 (1: 0)

Inđija: prvo poluvreme: Lalatović ,Ješić, Ševo, Grković, Grmuša, Avramović, Jovanović, Grubješić, Rukavina, Milinković, Zeljković.
drugo poluvreme: Lalatović , Majkić, Pećanac, Ševo, Grković, Drljača, Ivančević, Obradović, Marinković, Beatović, Glazunov.

Strelci:  Milinković, Marinković – Inđija, Kostić – Železničar.