Večeras su odigrane i preostale utakmice iz 24.kola Košarkaške lige Srbije.

Prvi su na teren istrčali košarkaši zemunske Mladosti i Novog pazara. U Sportskom centru Master utakmicu je posmatralo oko 200 gledalaca koji su bideli zanimljiv meč koji je odličen tek posle dodatnih pet minuta igre. Bilo je to vrlo tesnih, 109: 110. Po četvrtinama je bilo: 33: 24, 27: 28, 17: 28, 23: 20 i 9: 10.

Thomas Brice je sa 37 poena bio najbolji u timu Mladosti. Kod gosta je to bio David Miladinović sa 31.poenom.

Hala Čajetina

U Čajetini pred 300 gledalaca su igrale ekipe Zlatibora i Vršca. Domaćin je ulogu favorita pred meč opravdao u pobedi, 85: 81. Po četvrtinama je bilo: 23: 18, 23: 19, 17: 20 i 22: 24.

Nemanja Protić je sa 20 poena bio najbolji u domaćem timu. Kod Vrščana je to bio  Gabriel sa 32 poena.

Hala Sportova Ranko Žeravica

Hala sportova “Ranko Žeravica” na Novom beogradu je bila poprište duela Dynamica i valjevskog Metalca. Dynamic je ostvario očekivanu pobedu u rezultatu 79: 74. Po četvrtinama je bilo: 19: 8, 16: 26, 17: 19 i 27: 21.

Miroslav Pašajlić je sa 19 poena bio najbolji u sastavu Beograđana, a kod Valjevaca je to bio Aleksa Stepanović sa 21.poenom.

Hala “Park” Stara Pazova, detalj

Poslednja utakmica večeri je odigrana u hali “Park” u Staroj pazovi. Dunav iz Starih banovaca je za protivnika imao lazarevačku Kolubaru. Za domaćina veoma važna utakmica i pobeda u svojoj borbi za opstanak. Na kraju meča je bilo na semaforu, 68: 61. Po četvrtinama je bilo: 16: 17, 23: 15, 16: 12 i 13: 17.

Pred 200 gledalaca najbolji u timu Dunava je bio Nikola Kovačević sa 17 poena. Sa druge strane terena je to bio Petar Šparović sa 16 poena.