Inđijska hala sportova je bila domaćin utakmici 14.kola Super lige Srbije.

Rukometašice Železničara su u tom meču za protivnice imale pokrajinske rivalke iz Novog sada, Vojvodinu. Domaći tim je u meč ušao kao favorit, a iz meča izašao kao poraženi tim. Na početku utakmice ništa nije nagoveštavalo kasnija dešavanja jer je Železničar u desetom minutu imao velikih pet golova prednosti, 6: 1. U nastavku utakmice ta prednost se održavala sve do pred kraj prvog dela meča kada je Vojvodina otišla sa minus tri gola zaostatka na odmor, 17: 14. U drugom delu meča, kao da su igračice zamenile dresove. Pa tako prvo izjednačenje stiže u 39.minutu (22: 22). Tri minuta kasnije i prvo vođstvo gošći, da bi se rezultatska klackalica držala do 50.minuta. Od tada Vojvodina drži rezultatsku prednost, a u poslednja tri minuta i overava, čak ubedljivu pobedu, gledajući utakmicu u celini.

Železničar – Vojvodina 31: 35 (17: 14)

U hali sportova je bilo prisutno oko 150 gledalaca, a meč su sudile Vanja Antić iz Beograda i Jelena Jakovljević iz Zemuna. Da sve bude u ženskom tonu na utakmici je i pojava delegatice, Danijele Kosanović iz Sombora.

Najefikasnija igračica domaćeg sastava je bila Jovana Avramović sa 7 golova. Kod gošći je to bila: Tamara Žarković sa 11 golova.

U sledećem kolu Železničar gostuje kod šampionki Srbije Jagodine, dok Vojvodina igra nov “Vojvođanski derbi” u hali Slana bara protiv ekipe Mladosti iz Nove pazove.