I fudbalski klubovi koji se takmiče u Srpskoj ligi Vojvodina će na terene u prvom vikendu marta meseca.

Srpska liga VOJVODINA – 16. kolo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
07. 03. 2020. (subota) – 14:30 Pančevo
Delegat – posmatrač Korajlija Milan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica)
07. 03. 2020. (subota) – 14:30 Vršac
Delegat Perović Predrag
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Nikolić Zoran
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Borac“ (Sakule)
07. 03. 2020. (subota) – 14:30 Bečej
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Jeknić Stefan
Posmatrač Kiš-Čepegi Robert
FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo) FK „1. maj“ (Ruma)
07. 03. 2020. (subota) – 14:30 Banatsko Veliko Selo
Delegat Dakić Milan
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Simić Dragan
FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Železničar“ (Pančevo)
07. 03. 2020. (subota) – 14:30 Prigrevica
Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Gligor Mikloš
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Hajduk 1912“ (Kula)
07. 03. 2020. (subota) – 14:30 Belegiš
Delegat – posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK „Dunav“ (Stari Banovci) FK „Bačka 1901“ (Subotica)
08. 03. 2020. (nedelja) – 14:30 Stari Banovci
Delegat Umićević Radovan
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Subotić Uroš
FK „Vojvodina 1928“ (Perlez) FK „Radnički 1912“ (Sombor)
08. 03. 2020. (nedelja) – 14:30 Perlez
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Đumić David

Ostavite odgovor