Potvrđeno je fudbalsko pravilo: kažnjava ekipa koja ne iskoristi svoje prilike !

Tokom većeg dela prvog poluvremena, gosti iz Ašanje su dominirali i imali su nekoliko izglednih prilika da savladaju Sretkovića: Radojčić u 3. i A. Marković u 15. minutu. Prvo poluvreme Šumar rešava u svoju koristi u 44. minutu, kada je Babić, na centaršut Lalića poslao loptu u mrežu.

Iskusni Stevanović u 48. minutu povrećava prednost Šumara, a isti igrač je imao priliku da se desetak minuta ksnije još jednom upiše u listu strelaca. U 60. minutu Šorak ne koristi sjajnu priliku da smanii prednost domaćina. Ipak, to uspeva par minuta kasnije. Konačno, u 65. minutu, nesporazum golmana i poslednje lininje odbrane Kamenig kažnjava Stevanović za konačnih 3:1.

Ogar. Strelci: 1:0 Babić u 44, 2:0 Stevanović u 48, 2:1 Šorak u 61, 3:1 Stevanović u 65. minutu. Igralište: Šumara. Gledalaca: 50. Sudija. Stojan Dangić (Ogar).

ŠUMAR: Sretković, Vračević, Isakov, Radan. Đokić, Vasić, Todorović, Babić, Perić, Lalić, Stevanović.
Igrali su još: Cvetković, Maksić i Spasojewvić.

KAMENI: Bantić, Stančić, Labuhar, Jeftić, Babić, Milovanović, Nazif, A. Marković, Dobriković, Radojčić i Lisulov.
Igrali su još: Madacki, Šorak, Đorđević,P. Marković i Đuričić.