Sedamnaesto kolo je ispred vojvođanskih fudbalskih trećeligaša.

Srpska liga VOJVODINA – 17. kolo
FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
14. 03. 2020. (subota) – 14:30 Bačka Palanka
Delegat Braun Robert
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Leković Goran
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)
14. 03. 2020. (subota) – 14:30 Ruma
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)
14. 03. 2020. (subota) – 14:30 Zrenjanin
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Šibul Ivan
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Vršac“ (Vršac)
14. 03. 2020. (subota) – 14:30 Sombor
Delegat – posmatrač Vučić Dejan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Petrović Nikola
FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Dunav“ (Stari Banovci)
14. 03. 2020. (subota) – 14:30 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Pančić Dušan
FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Hajduk 1912“ (Kula)
14. 03. 2020. (subota) – 14:30 Subotica
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Belić Dušan
FK „Železničar“ (Pančevo) FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo)
15. 03. 2020. (nedelja) – 14:30 Pančevo
Delegat Đenić Predrag
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Četvrti sudija Petrović Dejan
Posmatrač Nikolić Zoran
FK „Borac“ (Sakule) FK „Vojvodina 1928“ (Perlez)
15. 03. 2020. (nedelja) – 14:30 Sakule
Delegat Dukić Ozren
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Rodean Marijan

Ostavite odgovor