13. i 14. juna 2020. godine, posle prekida od više od 3 meseca, nastavljena su streljačka takmičenja.
U Novom Sadu je održano 1. kolo Кupa Srbije za juniore i seniore MК puškom u trostavu 3 h 40 i za kadete u trostavu vazdušnom puškom. Takmičenje je okupilo sve najbolje strelce Srbije a kao gost je nastupio i svetski rekorder iz Mađarske Peni Ištvan. Rezultati su bili na visokom nivou i pored toga što pravi treninzi tek slede. Na takmičenju je uzelo učešća i nekoliko takmičara Inđijske Mladosti. Najviše se očekivalo od već iskusnih takmičara Gaćeša Dimitrija i Džonić Lane. Dimitrije, koji se bori za ulazak u sastav reprezentacije Srbije za evropsko juniorsko prvenstvo MК puškom u Osijeku, otpucao je dosta dobro i sa 1147 krugova zauzeo je 2. mesto kod juniora i izborio se za seniorsko finale. U oštroj konkurenciji najboljih seniora i reprezentativaca Srbije, Gaćeša je osvojio 7. mesto preteknuvši odličnog juniora Savić Đorđa koji ga je prethodno savladao za 1 krug i osvojio juniorsko zlato.

Dimitrije Gaćeša, drugi u Novom sadu, foto: Dragan Alimpijević

Drugog dana vikenda nastupali su kadeti u trostavu 3 h 20 vazdušnom puškom. U ovoj disciplini, koja je uvedena pre nekoliko godina, Inđijski strelci su već imali velikih uspeha, pa ta tradicija nije izneverena ni sada. Džonić Lana je sa odličnim i svojim najboljim rezultatom do sada od 586 krugova, osvojila 2. mesto sa jednim krugom zaostatka iza Tamare Đapić iz Crvene Zvezde. Na ovom takmičenju svoj prvi nastup su zabeležile Savić Кalina i Bošnjaković Tijana, vrlo dobro su se snašle i uz redovan trening očekuje se njihov brzi napredak.
Sezona se nastavlja za dve nedelje kada je , takođe u Novom Sadu zakazano 2. kolo Кupa Srbije za iste kategorije takmičara.