U petak zvanično startuje nova fudbalska sezona u Srbiji. Odigraće se prve tri utakmice prvog kola Linglong Super lige Srbije.
Za to kolo su delegirana i službena lica:

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 1. kolo (31.07. – 01.08.2020)

Spartak Žk – Zlatibor

TSC – Vojvodina
Petak, 31.07.2020, 19:00 Petak, 31.07.2020, 19:00
Delegat: Varagić Željko Delegat: Đerman Dragoslav
Glavni sudija: Lukić Lazar Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe Četvrti sudija: Marković Momčilo

Mladost – Javor-Matis

Napredak – Partizan
Petak, 31.07.2020, 20:00 Subota, 01.08.2020, 17:30
Delegat: Bukvić Miroslav Delegat: Hadzi Đorđević Ivan
Glavni sudija: Anđelovski Novica Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Potočan Dejan Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Čolović Dragan Četvrti sudija: Ilić Milan

Crvena zvezda -Novi Pazar

Radnički N. – Metalac
Subota, 01.08.2020, 19:30 Subota, 01.08.2020, 19:30
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar Delegat: Mitrović Miloš
Glavni sudija: Nikolić Bojan Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad Prvi pomoćni sudija: Banović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko Drugi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Četvrti sudija: Šegrt Jovan Četvrti sudija: Ivković Marko

Mačva – OFK Bačka

Proleter – Rad
Subota, 01.08.2020, 19:30 Subota, 01.08.2020, 19:30
Delegat: Karasi Stanislav Delegat: Ković Dragan
Glavni sudija: Minaković Nenad Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija Drugi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Četvrti sudija: Radaković Nikola Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko

Čukarički – Inđija

Voždovac – Radnik
Subota, 01.08.2020, 19:30 Subota, 01.08.2020, 19:30
Delegat: Blečić Vuk Delegat: Elezović Radomir
Glavni sudija: Mitić Milan Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Stojanović Ivica Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Petrović Oliver Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Živković Aleksandar Četvrti sudija: Stojanović Andrija

Ostavite odgovor