Fudbalska lopta će se zakotrljati u prvim prvenstvenim duelima na vojvođanskom trećeligaškom nebu u vikendu pred nama.

Srpska liga VOJVODINA – 1. kolo
FK “Vršac” (Vršac) FK “1. maj” (Ruma)
15. 08. 2020. (subota) – 17:00 Vršac
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
15. 08. 2020. (subota) – 17:00 Subotica
Delegat Đenić Predrag
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Pandurov Živa
FK “Hajduk 1912” (Kula) OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka)
15. 08. 2020. (subota) – 17:00 Kula
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Belić Dušan
FK “Sloga” (Čonoplja) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
15. 08. 2020. (subota) – 17:00 Čonoplja
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Todić Filip
FK “Sloboda” (Novi Kozarci) FK “Radnički 1912” (Sombor)
15. 08. 2020. (subota) – 17:00 Novi Kozarci
Delegat – posmatrač Vučić Dejan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) OFK “Bečej 1918” (Bečej)
15. 08. 2020. (subota) – 17:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Ćaćić Branislav
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bibin Aleksa
FK “Mladost” (Novi Sad) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
15. 08. 2020. (subota) – 17:00 Novi Sad
Delegat Adamović Marko
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Aleksić Vladan
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
16. 08. 2020. (nedelja) – 17:00 Stari Banovci
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Tanović Srđan
Posmatrač Šibul Ivan
FK “Borac” (Sakule) FK “Jedinstvo” (Stara Pazova)
16. 08. 2020. (nedelja) – 17:00 Sakule
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Milošević Dragan
SK “Tisa” (Adorjan) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
16. 08. 2020. (nedelja) – 17:00 Kanjiža
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Vukelić Rade

Ostavite odgovor