Novo klupsko fudbalsko ime se pojavilo u Srpskoj ligi grupa Vojvodina. Bratstvo 1946 je postalo Feniks 1995.

Srpska liga VOJVODINA – 2. kolo
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Feniks 1995“ (Apatin)
22. 08. 2020. (subota) – 17:00 Ruma
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Repček Ivan
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Mladost“ (Novi Sad)
22. 08. 2020. (subota) – 17:00 Zrenjanin
Delegat Dakić Milan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) SK „Tisa“ (Adorjan)
22. 08. 2020. (subota) – 17:00 Bečej
Delegat – posmatrač Novaković Goran
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Bibin Aleksa
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Borac“ (Sakule)
22. 08. 2020. (subota) – 17:00 Sombor
Delegat – posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo) FK „Sloboda“ (Novi Kozarci)
22. 08. 2020. (subota) – 17:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat – posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Bikić Nikola
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Dunav“ (Stari Banovci)
22. 08. 2020. (subota) – 17:00 Bačka Palanka
Delegat – posmatrač Milanović Igor
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Hajduk 1912“ (Kula)
22. 08. 2020. (subota) – 17:00 Belegiš
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Pandurov Mile
FK „Vršac“ (Vršac) FK „Bačka 1901“ (Subotica)
22. 08. 2020. (subota) – 17:00 Vršac
Delegat Perović Predrag
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Medaković Goran
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)
23. 08. 2020. (nedelja) – 17:00 Stara Pazova
Delegat Simić Saša
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Rodean Marijan
FK „Vojvodina 1928“ (Perlez) FK „Sloga“ (Čonoplja)
23. 08. 2020. (nedelja) – 17:00 Perlez
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Bibin Aleksa
Posmatrač Obradović Milan

Ostavite odgovor