Prva radna i takmičarska sreda je ispred fudbalskih klubova Srpske lige Vojvodina.

Srpska liga VOJVODINA – 3. kolo
FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „1. maj“ (Ruma)
26. 08. 2020. (sreda) – 17:00 Subotica
Delegat – posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Vršac“ (Vršac)
26. 08. 2020. (sreda) – 17:00 Kula
Delegat Umićević Radovan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Vukelić Rade
FK „Dunav“ (Stari Banovci) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
26. 08. 2020. (sreda) – 17:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK „Sloga“ (Čonoplja) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)
26. 08. 2020. (sreda) – 17:00 Čonoplja
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK „Sloboda“ (Novi Kozarci) FK „Vojvodina 1928“ (Perlez)
26. 08. 2020. (sreda) – 17:00 Novi Kozarci
Delegat Despotović Dragan
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Milošević Dragan
FK „Borac“ (Sakule) FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo)
26. 08. 2020. (sreda) – 17:00 Sakule
Delegat Đenić Predrag
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Milanović Petar
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Ožegović Slobodan
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Radnički 1912“ (Sombor)
26. 08. 2020. (sreda) – 17:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Repček Ivan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)
26. 08. 2020. (sreda) – 17:00 Adorjan
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK „Mladost“ (Novi Sad) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)
26. 08. 2020. (sreda) – 17:00 Novi Sad
Delegat Savić Tomislav
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vučić Dejan
FK „Feniks 1995“ (Apatin) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
02. 09. 2020. (sreda) – 16:30 Pećinci

 

Ostavite odgovor