Od petka do ponedeljka će se igrati fudbalske utakmice trećeg kola Prve lige Srbije.

Prva liga 2020/21: 3.Kolo (28.08. – 31.08.2020)
Kabel – Radnički SM
OFK Žarkovo – Dubočica
Petak, 28.08.2020, 17:00 Subota, 29.08.2020, 17:00
Delegat: Nikolić Nenad Delegat: Tomić Dušan
Glavni sudija: Tomić Pavle Glavni sudija: Tripković Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Borović Nikola Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Četvrti sudija: Stamenković Ivan Četvrti sudija: Jerinić Danilo
Zemun – Jagodina
Borac 1926 – Železničar
Subota, 29.08.2020, 17:00 Subota, 29.08.2020, 19:30
Delegat: Bakić Hasib Delegat: Grdinić Aleksandar
Glavni sudija: Janjuš Predrag Glavni sudija: Ćirić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Delibašić Marko Četvrti sudija: Matić Miroslav
IMT- Dinamo
Loznica – Budućnost D.
Nedelja, 30.08.2020, 17:00 Nedelja, 30.08.2020, 17:00
Delegat: Stojanović Miroslav Delegat: Tomić Vladimir
Glavni sudija: Matić David Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Radić Petar Prvi pomoćni sudija: Tubić NJego
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar Drugi pomoćni sudija: Živković Marko
Četvrti sudija: Petrović Nikola Četvrti sudija: Lukić Aleksandar
Radnički P. – Grafičar
Kolubara – Trayal
Nedelja, 30.08.2020, 17:00 Nedelja, 30.08.2020, 19:30
Delegat: Anđelković Žarko Delegat: Jovanović Marko
Glavni sudija: Jeknić Stefan Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Rijavec Nikola Prvi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Četvrti sudija: Cvetković Jelena Četvrti sudija: Stefanović Milan
Radnički 1923 – Sloga
Ponedeljak, 31.08.2020, 17:00
Delegat: Mladenović Vladan
Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Drugi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor

Ostavite odgovor