Šesti takmičarski dani su ispred fudbalskih klubova u Linglong Super ligi Srbije.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 6. kolo (28.08. – 30.08.2020)

Inđija – Javor-Matis

Metalac – Čukarički
Petak, 28.08.2020, 17:00 Petak, 28.08.2020, 19:00
Delegat: Bošković Radenko Delegat: Karapetrović Ivan
Glavni sudija: Piper Petar Glavni sudija: Radaković Nikola
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Srećković Marko Četvrti sudija: Ivković Marko

Rad – Napredak

Novi Pazar – Radnik
Subota, 29.08.2020, 17:00 Subota, 29.08.2020, 19:30
Delegat: Radaković Miodrag Delegat: Popović Rade
Glavni sudija: Minaković Nenad Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Peranović Dragan Drugi pomoćni sudija: Potočan Dejan
Četvrti sudija: Simović Novak Četvrti sudija: Nikitović Ivan

OFK Bačka – Voždovac

Radnički N. – Proleter
Subota, 29.08.2020, 19:30 Subota, 29.08.2020, 19:30
Delegat: Elezović Radomir Delegat: Blečić Vuk
Glavni sudija: Nikolić Bojan Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola Prvi pomoćni sudija: Minić Srđan
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe Četvrti sudija: Grujić Danilo

Zlatibor – Mladost

Vojvodina – Partizan
Subota, 29.08.2020, 19:30 Nedelja, 30.08.2020, 18:45
Delegat: Mutavdžić Radisav Delegat: Lukić Časlav
Glavni sudija: Lukić Lazar Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Marković Momčilo Četvrti sudija: Stojanović Andrija

Mačva – Spartak Žk

Crvena zvezda – TSC
Nedelja, 30.08.2020, 20:00 Nedelja, 30.08.2020, 21:00
Delegat: Babić Ratomir Delegat: Milošević Blagoje
Glavni sudija: Šegrt Jovan Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Milanović Miloš Četvrti sudija: Mitić Milan

Ostavite odgovor